top of page

ING. JOSEF SALAČ

Již odmala jsem byl fascinován přírodou a lidmi. Vždy mě zajímaly procesy v přírodě, lidé a jejich mysl. Tyto zájmy mě dovedly ke studiu zahradní a krajinné architektury, které jsem úspěšně zakončil v roce 2017. Tato věda o našem prostředí a chování pro mě zahrnuje fyzický prostor, naše interakce v  něm a nás jako jednotlivce.

 

Od dětství jsem trávil spoustu času pozorováním přírody, studiem rostlin a bylinek. Postupně jsem začal praktikovat jógu, meditace, dechová cvičení a alternativní léčebné techniky. Skrze tyto zkušenosti a absolvováním spousty dalších seminářů a workshopů jsem si vytvořil vlastní praxi a dostal se do bodu, kdy chci sdílet své dovednosti, zkušenosti a znalosti.

 

Věřím, že každý může dosáhnout stavu štěstí a spokojenosti se svým životem a čelit jeho drsným momentům s otevřeným srdcem, když si je vědom sám sebe a povznese se nad každodenní malá dramata. Také věřím, že nemusíte žít mnišským životem a nazývat se takzvaně “duchovním člověkem”, aby jste byli silnou a milující osobností. Začněte krok za krokem skrze porozumění designu svého těla. Naučte se správně dýchat a během minut budete udiveni. Pochopte přirozenost své mysli a nechte ji se pro jednou zastavit, naučte se jak provést emoce skrze tělo, bez toho, aby se v něm ukládaly a způsobovaly problémy. Nahlédněte na své vnitřní programy, které Vás opakovaně vedou do nepříjemných situací a změňte, nahraďte je, a nebo je vymažte. Potom to budete skutečně vy, kdo rozhodne co se bude dít dál!

IMG_20160227_123243.jpg
OUCHING.jpg
ALPS.jpg
profile picture.jpg
já_na_horach.jpg
lunch in the sky.jpg
bottom of page